Úkol zněl jasně.
Zbavit se ze soboty na neděli dětí a jít dodatečně oslavit naše partnerské výročí. Po pěti letech konečně zase večer vypadnout a ráno mít ještě čas na vystřízlivění. Dokonce jsem svolila i s taneční vsuvkou v místním klubu! Můj manžel je totiž králem parketu, zatímco já, zakomplexovaný introvert, většinou tiše trpím a dost často se za jeho viditelnost z plna hrdla stydím.
První zásek nastal s dádovou virózou. Ale zákon schválnosti si dal výjimečně pohov a Danda to záhy rozchodil, resp. rozkreslil.
Poté, co jsem dneska uklidila Panadol a vybrala restauraci na zítra, se Murphy definitivně probral z komatu a propíchnul tu natěšenou bublinu pomocí teploměru, strčeného do Lálina podpaží.
Začíná se mě zmocňovat vtíravý pocit, že už nikdy nikam nepůjdeme.
Protože tak je to správné, tak to má být…

nasdílej to, ať se svět dozví

5 Comments

 1. Martina
  21.2.2015 at 12:38 | Permalink

  ACH MŮJ BOŽE!
  Pisu komentář sem, pod posledni denikovy blog, omlouvam se ze nebude zcela k textu vyse, ale. .. vcera jsem blog přečetla, narazila jsem na něj náhodou a radsi trochu ubrala spánku, abych ho mohla dočíst..spanek se beztak desne precenuje..
  A musím moc poděkovat, pochválit, virtualne poplacat po rameni a pogratulovat k tomu jak si zachovas na materske takovou krasnou slovní zásobu a hlavně zdravy rozum! (i když občas pises sestře sms :D). Já nepisu nikomu, tak se když tak omlouvám 🙂
  Strasne sem se pobavila a casto si rikala – ze je to opravdu vsude to stejný.. mam doma jenom jeden kus ,podobný nebo spise možná klonovany, Lau v kalhotach a musím říct že druhý prirustek je pro mne osobní noční mura.. nicméně se na to chystáme 😀 (tady vidíš co se mnou udelala materska-mnohdy to nesnáším, nemůžu vydrzet, ale co.. dame si to znova).. Moje idea (a prosim nebrat) je, že dva si přece časem vic vyhrajou.. (to asi budu čumět, že. . 🙂 )
  Jo a muj manzel cetl nejspis stejný „manual na zeny“ jako tvůj, nebot vyrazy-sukezni, sukatelna ci ches ho tam strcit jsou i u nas na denním pořádku 😀
  Ještě jednou moc díky a moc ti fandim. Ukládám do oblibenych a budu cist v době osobního volna (rozumnej obcasne na WC).

  • Petra
   21.2.2015 at 12:50 | Permalink

   Marti 🙂 moc díky za milou zprávu, vykouzlila mi úsměv na rtech. Šlo to samo, děti právě usnuly po obědě…a je tu konečně TICHO a světový mír!
   Jinak know-how jste nastavili stejně jako my…děti v tandemu za sebou budou na začátek pruda a pak už si vyhrajou. Platí obojí a HODNÉ!!! Pruda je slabý slovo…a „vyhrajou“ si taky, skoro ke sebezničení.
   A nechápu, jak si teď, pár dní před koncem mateřský, můžu říkat, že to byly nejlepší roky mýho života. Holt na to blbý se rychle zapomíná, a to je moc dobře!!! 🙂
   Tak hurá a směle do toho…a dej vědět, jestli žiješ

 2. Martina
  21.2.2015 at 12:47 | Permalink

  Smarja.. ted to po sobe čtu.. to vyznělo jako kdyby to bylo cteni vhodné jen na wc.. 🙂 to sem to teda zas vymyslela.. moc se omlouvám,vyznelo to blbe..ja sem tim jen narazela na to ze je to jedina místnost v byte Kde jsem před synatorem alespoň chvilinku v klidu zavřená..
  Pravila zena na materske a celicka se zamotala do jednoho komentáře k blogu.. 🙂 to jen dokazuje jak jsem na tom…

  • Petra
   21.2.2015 at 12:52 | Permalink

   neblbni, u nás na wc se „hýbe světem“ a padají tam ty nejdůležitější rozhodnutí! 🙂 takže ideální

 3. Martina
  21.2.2015 at 14:04 | Permalink

  😀 😀 takze se to potvrzuje… všude stejný

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *